Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kontakty

GALENICA s.r.o.
Tvorkovských 2015/5
Ostrava - Mariánské Hory, 709 00
tel: +420 721 563 845
obchod@galenica.cz
Bankovní spojení: č.ú. 2106168951/2700
Dotazy: +420721563845, Po - Pá 7.30 - 15.00

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


DOPRAVA A PLATBA
Doprava a platba

 

ZPŮSOBY PLATBY

Platba za objednané zboží je realizována formou:

  • dobírky
  • úhrady předem na bankovní účet
  • odběru zboží na fakturu

V případě úhrady na bankovní účet musí být tato úhrada provedena před dodáním zboží. Kupující obdrží od prodávajícího veškeré údaje k provedení platby na účet. Tato platba musí být provedena do 14 dnů od potvrzení objednávky prodávajícím, jinak bude objednávka stornována. Prodávající má povinnost dodat zaplacené zboží v příslušné dodací lhůtě ode dne, kdy je platba připsána na jeho účet. Právnická a fyzická osoba, která má platné IČ, může odebírat zboží na fakturu s 14-ti denní splatností. Daňový doklad je zaslán společně s objednávkou, případně může být po předchozí domluvě zaslán elektronicky či poštou na fakturační adresu.

Náklady spojené s dodáním zboží kupujícímu nese v plné výši kupující. Ceny za dopravné jsou uváděny samostatně níže a jsou k dispozici na stránkách internetového obchodu.

 

 

ZPŮSOB DODÁNÍ

Zboží je dodáváno kupujícímu přepravní službou GLS, nebo jej kupující převezme osobně:


a) Osobní odběr: Zboží je možné vyzvednout v provozovně na adrese GALENICA s.r.o. – Tvorkovských 2015/5, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory, od 7:30 – 14:30, Po-Pá. V případě osobního odběru Vám bude potvrzení, že je zboží připraveno k vyzvednutí na provozovně, zasláno e-mailem. Zboží si můžete vyzvednout ihned, jakmile tuto zprávu obdržíte. Cena za dopravné: 0 Kč

Při osobním odběru NENÍ možno platit hotově.


b) Zasílání přepravní službou GLS: Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou. Prodávající garantuje doručení zásilky dle sjednané dodací doby. Cena přepravy se řídí dle aktuálního ceníku zveřejněného v den objednávky na webových stránkách internetového obchodu. Cena za dopravné:

  • 95 Kč s DPH při úhradě na bankovní účet, nebo při odběru zboží na fakturu
  • 125 Kč s DPH při platbě na dobírku
  • 9€ bez DPH při zálohové faktuře na Slovensko

Při objednávce s doručením na území Slovenské republiky požadujeme úhradu předem na bankovní účet. Po potvrzení objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura a po připsání platby na bankovní účet bude objednávka vyřízena a následně odeslána.

 

Při nákupu zboží nad 3000,-Kč bez DPH je doprava zdarma na území ČR.

 

Kupující je povinen bezprostředně při přebírání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice) dle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.

V den odeslání zásilky Vám přijde na email potvrzení o převzetí zásilky přepravcem. V den dodání (obvykle následující den) se s Vámi řidič přepravní služby GLS telefonicky spojí a domluví ohledně předání zásilky.

 

DODACÍ LHŮTY

Objednané zboží je dodáváno obvykle v rozmezí od 2 do 10 pracovních dnů, nebo po telefonické domluvě v náhradním termínu. Kupující svou objednávkou přijímá tyto dodací podmínky. Pokud prodávající z mimořádných důvodů nebude moci dodací lhůty dodržet, neprodleně to oznámí kupujícímu a vyžádá si jeho souhlas se změnou dodací lhůty. Pokud kupující se změnou dodací lhůty nesouhlasí, objednávka je po dohodě upravena (např. záměnou za jiný výrobek), případně zrušena.